Doposażenie świetlic dziecięcych oraz zakup nutridrinków dla oddziałów onkologicznych!


Kiedy dziecko trafia na oddział onkologiczny,jego pobyt nie jest liczony w dniach,ale w miesiącach. Szpital staje się drugim domem a lekarze i pielęgniarki wujkami i ciociami.

Budynek szpitalny to nie tylko sprzęt i leki,ale również miejsce,gdzie dzieci się bawią i uczą..gdzie czas nie dłuży się tak bardzo. Miejsce, gdzie mogą porozmawiać, poczytać czy pograć na komputerze. Miejsce stanowiące namiastkę tego co ich rówieśnicy mają poza murami szpitalnymi.

Chcielibyśmy doposażyć świetlice w meble, komputery, książki, zabawki czy różnego rodzaju gry planszowe. Ponadto poszukujemy wsparcia na zakup nutridrinków dla dzieci borykających się z chorobami onkologicznymi. Nutridrink to doustna dieta, która w małej objętości zawiera dużą dawkę energii i składników odżywczych. Utrzymanie bądź przywrócenie prawidłowego stanu odżywienia pozwala na zachowanie lub odzyskanie siły podczas choroby, co z kolei prowadzi do poprawy jakości życia małych pacjentów. Choroba bardzo osłabia. Przekłada się to na spadek apetytu,a co za tym idzie duży spadek energii. Wartościowe posiłki znacząco przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia. Zadbajmy o nie dla najmłodszych ❤ Sprawmy dzieciakom radość ?

Bardzo prosimy o pomoc ❤

Kwota 10 000zl

❤️Przekaż darowiznę za pomocą PayPal❤️
lub tradycyjnym przelewem

Fundacja Ofiaruj Serce

ul. Kościuszki 6

41-500 Chorzów

KRS: 0000747473

ING BANK Śląski S.A PL 15 1050 1243 1000 0090 3167 4733

z tytułem Onkologia

Zostań
Wolontariuszem


Wolontariat w Fundacji Ofiaruj Serce obejmuje różnego rodzaju działania. Organizujemy lub pomagamy w organizacji między innymi imprezy charytatywne, pikniki oraz akcje społeczne mające na celu nie tylko pomoc, ale również szeroko rozumianą edukację.

Poszukujemy osób chętnych do współpracy, otwartych, empatycznych, pełnych energii i o wielkim sercu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu-wyślij swoje zgłoszenie na biuro@fundacjaofiarujserce.pl z pewnością odpiszemy!

Zobacz sam, że pomaganie jest fajne.

 

O Fundacji


Naszym celem jest szeroko pojęta działalność dobroczynna i charytatywna. Nasza fundacja została powołana, aby wspierać najbardziej potrzebujących ze szczególnym uwzględnieniem dzieci oraz osób, które poprzez różne sytuacje losowe znalazły się w trudnym położeniu życiowym i materialnym. Poprzez swoje działania pomagamy w pozyskiwaniu niezbędnego sprzętu, często ratującego życie, jak również sprzętu ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Wyposażamy szpitale oraz inne placówki medyczne. Pozyskujemy fundusze na zakup ubrań, zabawek, żywności, leków oraz wielu innych artykułów niezbędnych do codziennego funkcjonowania.

Wspieramy również oświatę poprzez zakup wszelkiego rodzaju artykułów i pomocy szkolnych oraz prowadzimy działania na rzecz wypoczynku dzieci i młodzieży. Dążymy do tego,aby nasi podopieczni i ich rodziny pomimo przeciwności losu mieli świadomość, że nie zostali sami w sytuacji kryzysowej. Głęboko wierzymy, że w ich sercach na nowo zakiełkuje nadzieja..

Przekaż darowiznę


– Wspiera najbardziej potrzebujących, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej
szczególnie dzieci,niepełnosprawnych i osoby starsze

– pomaga w zakupie sprzętu medycznego, leków, żywności, odzieży, zabawek, środków higieny i innych artykułów

– wspomaga placówki oświatowe poprzez zakup artykułów i pomocy szkolnych

Jeśli chcesz zostać podopiecznym Fundacji lub wspomóc nas jako wolontariusz prosimy o kontakt mailowy: biuro@fundacjaofiarujserce.pl

Wpłacone darowizny na konto Fundacji odlicza się od dochodu. Osoby fizyczne i spółki osobowe zgodnie z ustawą o podatku od osób fizycznych art. 26 ust. 1 pkt 9 mogą odliczyć od kwoty opodatkowania 6% dochodu (PIT). Z kolei osoby prawne, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych art. 18 ust. 1 pkt 1 i 7 mogą odliczyć 10% (CIT)