Pomóżmy Floriannie uciec przed amputacją!


Florianna urodziła się z niedorozwojem prawej nóżki. To bardzo poważna wada w związku z czym konieczna jest pilna operacja. Udo jest krótkie, podobnie jak podudzie. Cała nóżka jest długości połowy zdrowej nogi, brakuje kości strzałkowej,są również braki w stawie skokowym.Mała koślawa stópka, jest wykręcona do zewnątrz i ma tylko 3 promienie z 3 palcami. Biodro Florci jest dysplastyczne, nie trzyma równie nieukształtowanej kości, przez co dziewczynka chodzi ze stale zwichniętym biodrem. Jej kolano jest nieruchome, jego kości zrośnięte pod kątem. Nadzieję na sprawność córki dał rodzicom dr Paley. Po konsultacjach zaproponowano operację metodą plastyki rotacyjnej, podczas,gdy w Polsce pozostała jedynie amputacja. Słowo brzmiące strasznie – zwłaszcza dla rodzica, który jak każdy chce dla swojego dziecka jak najlepszego życia i przyszłości. Operacja Florci może się odbyć jedynie w USA, dlatego też jej koszt jest ogromny. NFZ pomimo starań rodziców odmówił refundacji. Pozostaje nam tylko skierować nasze prośby do Was, licząc na Wasze dobre serca!

Kwota do zebrania 900 tyś.

Bardzo prosimy o pomoc!

❤️Przekaż darowiznę za pomocą PayPal❤️

lub tradycyjnym przelewem

Fundacja Ofiaruj Serce

ul. Kościuszki 6

41-500 Chorzów

KRS: 0000747473

ING BANK Śląski S.A PL 15 1050 1243 1000 0090 3167 4733

z tytułem Florianna

Zostań
Wolontariuszem


Wolontariat w Fundacji Ofiaruj Serce obejmuje różnego rodzaju działania. Organizujemy lub pomagamy w organizacji między innymi imprezy charytatywne, pikniki oraz akcje społeczne mające na celu nie tylko pomoc, ale również szeroko rozumianą edukację.

Poszukujemy osób chętnych do współpracy, otwartych, empatycznych, pełnych energii i o wielkim sercu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu-wyślij swoje zgłoszenie na biuro@fundacjaofiarujserce.pl z pewnością odpiszemy!

Zobacz sam, że pomaganie jest fajne.

 

O Fundacji


Naszym celem jest szeroko pojęta działalność dobroczynna i charytatywna. Nasza fundacja została powołana, aby wspierać najbardziej potrzebujących ze szczególnym uwzględnieniem dzieci oraz osób, które poprzez różne sytuacje losowe znalazły się w trudnym położeniu życiowym i materialnym. Poprzez swoje działania pomagamy w pozyskiwaniu niezbędnego sprzętu, często ratującego życie, jak również sprzętu ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Wyposażamy szpitale oraz inne placówki medyczne. Pozyskujemy fundusze na zakup ubrań, zabawek, żywności, leków oraz wielu innych artykułów niezbędnych do codziennego funkcjonowania.

Wspieramy również oświatę poprzez zakup wszelkiego rodzaju artykułów i pomocy szkolnych oraz prowadzimy działania na rzecz wypoczynku dzieci i młodzieży. Dążymy do tego,aby nasi podopieczni i ich rodziny pomimo przeciwności losu mieli świadomość, że nie zostali sami w sytuacji kryzysowej. Głęboko wierzymy, że w ich sercach na nowo zakiełkuje nadzieja..

Przekaż darowiznę


– Wspiera najbardziej potrzebujących, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej
szczególnie dzieci,niepełnosprawnych i osoby starsze

– pomaga w zakupie sprzętu medycznego, leków, żywności, odzieży, zabawek, środków higieny i innych artykułów

– wspomaga placówki oświatowe poprzez zakup artykułów i pomocy szkolnych

Jeśli chcesz zostać podopiecznym Fundacji lub wspomóc nas jako wolontariusz prosimy o kontakt mailowy: biuro@fundacjaofiarujserce.pl

Wpłacone darowizny na konto Fundacji odlicza się od dochodu. Osoby fizyczne i spółki osobowe zgodnie z ustawą o podatku od osób fizycznych art. 26 ust. 1 pkt 9 mogą odliczyć od kwoty opodatkowania 6% dochodu (PIT). Z kolei osoby prawne, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych art. 18 ust. 1 pkt 1 i 7 mogą odliczyć 10% (CIT)