Rehabilitacja dla Frania


Franek urodził się 12 listopada 2010r. w 28 tygodniu ciąży z wagą 1100 gramów z zespołem zaburzeń oddychania i cukrzycą noworodków. 

Od samego początku miał duże problemy ze zdrowiem – wylewy krwi do komór mózgu III stopnia, sepsę, przetaczanie krwi, retinopatię. Od tamtego czasu aż do dziś kiedy to Franek ma już 8 lat, każdego dnia toczy swoją walkę o dochodzenie do całkowitej sprawności.

Franio ma obniżone napięcie mięśniowe,stąd duże zaburzenia koordynacyjno-ruchowe, które nasilają się w związku z zaburzeniami wzroku – nadwzroczność i astygmatyzm. W 2018 r. zdiagnozowano u Franka autyzm. Franek posiada orzeczenie o niepełnosprawności oraz orzeczenie o kształceniu specjalnym. Był wielokrotnie hospitalizowany. Obecnie jest leczony u kilku specjalistów – okulisty, gastrologa, urologa, neurologa, psychologa, psychiatry i ortoptysty. Wiele z tych wizyt jest prywatnych, a koszty leczenia, rehabilitacji i dojazdów dość mocno obciążają budżet domowy rodziców.

To właśnie wraz z nimi serdecznie Państwa prosimy o pomoc w sfinansowanie miesięcznie rehabilitacji, która wynosi 2 000zł/miesiąc co rocznie daje nam kwotę 12 tysięcy złotych (tą kwotę właśnie wyróżnić)

❤️Przekaż darowiznę za pomocą PayPal❤️
lub tradycyjnym przelewem

Fundacja Ofiaruj Serce

ul. Kościuszki 6

41-500 Chorzów

KRS: 0000747473

ING BANK Śląski S.A PL 15 1050 1243 1000 0090 3167 4733

z tytułem: Franio

 

Zostań
Wolontariuszem


Wolontariat w Fundacji Ofiaruj Serce obejmuje różnego rodzaju działania. Organizujemy lub pomagamy w organizacji między innymi imprezy charytatywne, pikniki oraz akcje społeczne mające na celu nie tylko pomoc, ale również szeroko rozumianą edukację.

Poszukujemy osób chętnych do współpracy, otwartych, empatycznych, pełnych energii i o wielkim sercu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu-wyślij swoje zgłoszenie na biuro@fundacjaofiarujserce.pl z pewnością odpiszemy!

Zobacz sam, że pomaganie jest fajne.

 

O Fundacji


Naszym celem jest szeroko pojęta działalność dobroczynna i charytatywna. Nasza fundacja została powołana, aby wspierać najbardziej potrzebujących ze szczególnym uwzględnieniem dzieci oraz osób, które poprzez różne sytuacje losowe znalazły się w trudnym położeniu życiowym i materialnym. Poprzez swoje działania pomagamy w pozyskiwaniu niezbędnego sprzętu, często ratującego życie, jak również sprzętu ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Wyposażamy szpitale oraz inne placówki medyczne. Pozyskujemy fundusze na zakup ubrań, zabawek, żywności, leków oraz wielu innych artykułów niezbędnych do codziennego funkcjonowania.

Wspieramy również oświatę poprzez zakup wszelkiego rodzaju artykułów i pomocy szkolnych oraz prowadzimy działania na rzecz wypoczynku dzieci i młodzieży. Dążymy do tego,aby nasi podopieczni i ich rodziny pomimo przeciwności losu mieli świadomość, że nie zostali sami w sytuacji kryzysowej. Głęboko wierzymy, że w ich sercach na nowo zakiełkuje nadzieja..

Przekaż darowiznę


– Wspiera najbardziej potrzebujących, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej
szczególnie dzieci,niepełnosprawnych i osoby starsze

– pomaga w zakupie sprzętu medycznego, leków, żywności, odzieży, zabawek, środków higieny i innych artykułów

– wspomaga placówki oświatowe poprzez zakup artykułów i pomocy szkolnych

Jeśli chcesz zostać podopiecznym Fundacji lub wspomóc nas jako wolontariusz prosimy o kontakt mailowy: biuro@fundacjaofiarujserce.pl

Wpłacone darowizny na konto Fundacji odlicza się od dochodu. Osoby fizyczne i spółki osobowe zgodnie z ustawą o podatku od osób fizycznych art. 26 ust. 1 pkt 9 mogą odliczyć od kwoty opodatkowania 6% dochodu (PIT). Z kolei osoby prawne, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych art. 18 ust. 1 pkt 1 i 7 mogą odliczyć 10% (CIT)