Rehabilitacja dla Olusia


Olek urodził się poprzez cesarskie cięcie z powodu braku ruchów płodowych. Poród był ciężki – Oluś nie oddychał, szybko zrobiono resuscytację. W dzień, w którym pojawił się na świecie mama Olka czuła, że z nóżką jest coś nie tak, ale lekarze nic na ten temat nie mówili. Po trzeciej dobie życia nóżkę Olusia zagipsowano po raz pierwszy. Rodzice liczyli,że to pomoże. Kiedy ich synek miał 4 miesiące natrafili na lekarza w Austrii – Dr Radlera. Pojechali na konsultacje. U Olusia wykryto hemimelie prawej kości piszczelowej. Po tej stronie występuje też u niego stopa szpotawa. Oluś ma za sobą 12 gipsów, operacje i szynę korygującą.

Najważniejsza operacja również już za nim. Dzięki Waszym dobrym sercom nasz Fundacja wraz z innymi organizacjami wspomogły wyjazd Olusia do Stanów Zjednoczonych i 11 czerwca odbyła się operacja nóżki.

CZAS NA REHABILITACJĘ!

Teraz może nastąpić długa 3-etapowa rehabilitacja oraz odpowiedni sprzęt medyczne takie jak ortezy, balkoniki czy podbijanie buta w celu wyrównania skróty. Koszty rehabilitacji nie są już tak ogromne jak operacji i szacujemy je na ok. 50 tysięcy złotych. Wraz z rodzicami dołączamy się do ich prośby. Mamy nadzieję, że ofiarujecie swoje serce.

KWOTA DO UZBIERANIA: 50 000zł

❤️Przekaż darowiznę za pomocą PayPal❤️
lub tradycyjnym przelewem

Fundacja Ofiaruj Serce

ul. Kościuszki 6

41-500 Chorzów

KRS: 0000747473

ING BANK Śląski S.A PL 15 1050 1243 1000 0090 3167 4733

z tytułem OLUŚ

Zostań
Wolontariuszem


Wolontariat w Fundacji Ofiaruj Serce obejmuje różnego rodzaju działania. Organizujemy lub pomagamy w organizacji między innymi imprezy charytatywne, pikniki oraz akcje społeczne mające na celu nie tylko pomoc, ale również szeroko rozumianą edukację.

Poszukujemy osób chętnych do współpracy, otwartych, empatycznych, pełnych energii i o wielkim sercu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu-wyślij swoje zgłoszenie na biuro@fundacjaofiarujserce.pl z pewnością odpiszemy!

Zobacz sam, że pomaganie jest fajne.

 

O Fundacji


Naszym celem jest szeroko pojęta działalność dobroczynna i charytatywna. Nasza fundacja została powołana, aby wspierać najbardziej potrzebujących ze szczególnym uwzględnieniem dzieci oraz osób, które poprzez różne sytuacje losowe znalazły się w trudnym położeniu życiowym i materialnym. Poprzez swoje działania pomagamy w pozyskiwaniu niezbędnego sprzętu, często ratującego życie, jak również sprzętu ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Wyposażamy szpitale oraz inne placówki medyczne. Pozyskujemy fundusze na zakup ubrań, zabawek, żywności, leków oraz wielu innych artykułów niezbędnych do codziennego funkcjonowania.

Wspieramy również oświatę poprzez zakup wszelkiego rodzaju artykułów i pomocy szkolnych oraz prowadzimy działania na rzecz wypoczynku dzieci i młodzieży. Dążymy do tego,aby nasi podopieczni i ich rodziny pomimo przeciwności losu mieli świadomość, że nie zostali sami w sytuacji kryzysowej. Głęboko wierzymy, że w ich sercach na nowo zakiełkuje nadzieja..

Przekaż darowiznę


– Wspiera najbardziej potrzebujących, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej
szczególnie dzieci,niepełnosprawnych i osoby starsze

– pomaga w zakupie sprzętu medycznego, leków, żywności, odzieży, zabawek, środków higieny i innych artykułów

– wspomaga placówki oświatowe poprzez zakup artykułów i pomocy szkolnych

Jeśli chcesz zostać podopiecznym Fundacji lub wspomóc nas jako wolontariusz prosimy o kontakt mailowy: biuro@fundacjaofiarujserce.pl

Wpłacone darowizny na konto Fundacji odlicza się od dochodu. Osoby fizyczne i spółki osobowe zgodnie z ustawą o podatku od osób fizycznych art. 26 ust. 1 pkt 9 mogą odliczyć od kwoty opodatkowania 6% dochodu (PIT). Z kolei osoby prawne, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych art. 18 ust. 1 pkt 1 i 7 mogą odliczyć 10% (CIT)