I Charytatywny Koncert Bożonarodzeniowy już w grudniu!


Już 8 grudnia 2019r. w Ośrodku Aktywizacji w Chorzowie nasza Fundacja zorganizuje I Charytatywny Koncert Bożonarodzeniowy z którego zysk z zakupionych biletów oraz wpłat do puszek zostanie przeznaczony na paczki świąteczne dla dzieci ze Śląskich Oddziałów Onkologicznych.

Podczas koncertu zagra m.in Ambasador naszej Fundacji – Marcin Kindla oraz jego brat Robert Kindla, a także zespół Kiepurki, Banda Rabanda czy też zaprezentuje się Stowarzyszenie Muzyczno-Artystyczne FREELAND. Czekać będzie również wiele innych atrakcji czy też catering.

Chcieliśmy Państwa zachęcić do zakupu biletu w cenie 150zł od osoby i wzięcia udziału w tym magicznym wydarzeniu.

Ponadto zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe przy organizacji tego wydarzenia. Już teraz możecie wspomóc nas i zareklamować swoją firmę podczas tej imprezy.

Koszt organizacji całej imprezy to kwota ok. 4000 zł, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc, a w zamian oferujemy:

    • Logo na plakatach, biletach oraz zaproszeniach dla Prezydenta – 600zł
    • Baner podczas koncertu – 1000zł
    • Możliwość przygotowania stoiska – 1500zł
    • Sponsor główny (wyczytanie przez konferansjera oraz
  • pozostałe formy reklamowe jw.) – 3000zł

Dane do przelewu

ING BANK Śląski S.A PL 15 1050 1243 1000 0090 3167 4733

tytuł: bilet/1

Zostań
Wolontariuszem


Wolontariat w Fundacji Ofiaruj Serce obejmuje różnego rodzaju działania. Organizujemy lub pomagamy w organizacji między innymi imprezy charytatywne, pikniki oraz akcje społeczne mające na celu nie tylko pomoc, ale również szeroko rozumianą edukację.

Poszukujemy osób chętnych do współpracy, otwartych, empatycznych, pełnych energii i o wielkim sercu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu-wyślij swoje zgłoszenie na biuro@fundacjaofiarujserce.pl z pewnością odpiszemy!

Zobacz sam, że pomaganie jest fajne.

 

O Fundacji


Naszym celem jest szeroko pojęta działalność dobroczynna i charytatywna. Nasza fundacja została powołana, aby wspierać najbardziej potrzebujących ze szczególnym uwzględnieniem dzieci oraz osób, które poprzez różne sytuacje losowe znalazły się w trudnym położeniu życiowym i materialnym. Poprzez swoje działania pomagamy w pozyskiwaniu niezbędnego sprzętu, często ratującego życie, jak również sprzętu ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Wyposażamy szpitale oraz inne placówki medyczne. Pozyskujemy fundusze na zakup ubrań, zabawek, żywności, leków oraz wielu innych artykułów niezbędnych do codziennego funkcjonowania.

Wspieramy również oświatę poprzez zakup wszelkiego rodzaju artykułów i pomocy szkolnych oraz prowadzimy działania na rzecz wypoczynku dzieci i młodzieży. Dążymy do tego,aby nasi podopieczni i ich rodziny pomimo przeciwności losu mieli świadomość, że nie zostali sami w sytuacji kryzysowej. Głęboko wierzymy, że w ich sercach na nowo zakiełkuje nadzieja..

Przekaż darowiznę


– Wspiera najbardziej potrzebujących, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej
szczególnie dzieci,niepełnosprawnych i osoby starsze

– pomaga w zakupie sprzętu medycznego, leków, żywności, odzieży, zabawek, środków higieny i innych artykułów

– wspomaga placówki oświatowe poprzez zakup artykułów i pomocy szkolnych

Jeśli chcesz zostać podopiecznym Fundacji lub wspomóc nas jako wolontariusz prosimy o kontakt mailowy: biuro@fundacjaofiarujserce.pl

Wpłacone darowizny na konto Fundacji odlicza się od dochodu. Osoby fizyczne i spółki osobowe zgodnie z ustawą o podatku od osób fizycznych art. 26 ust. 1 pkt 9 mogą odliczyć od kwoty opodatkowania 6% dochodu (PIT). Z kolei osoby prawne, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych art. 18 ust. 1 pkt 1 i 7 mogą odliczyć 10% (CIT)